Şifa Eczanesi

Şifa Eczanesi

  • Çankırı - Orta
  • tarihinde nöbetçi
  • 03766151030 03766151030
  • CUMHURIYET CAD.NO.17-D ORTA
(0)

28 Kasım 2021 Pazar Çankırı Orta Nöbetçi Eczaneleri

Çankırı ili Orta ilçesinin nöbetçi eczane listesi. Buradan dilediğiniz nöbetçi eczaneyi seçip nöbetçi eczanenin iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.

Çankırı Orta Nöbetçi eczaneleri uygulamamız ile size en yakın nöbetçi eczanelere telefon ile veya konum bilgisi aracılığıyla yol tarifi alarak ulaşabilirsiniz. Çankırı Orta nöbetçi eczaneleri günlük olarak güncellenmekte olup, her nöbetçi eczane 24 saat hizmet vermektedir. Çankırı Orta nöbetçi eczanleri 7/24 kesintisiz hizmet verir. Hizmet sonrası Orta ilçesine ait nöbetçi eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz. Bu sayede diğer kullanıcılara ilgili Orta ilçesindeki nöbetçi eczane ile ilgili ön bilgi vermiş olursunuz. Nöbetçi eczane sayısı bulundukları ilçenin nüfusuna bağlı olarak değişmektedir. Büyük ilçelerde nöbetçi eczane sayısı oldukça yüksektir.

Çankırı Orta Nöbetçi Eczaneleri ile ilgili sıkça sorulan sorular

Orta Nöbetçi eczanelerin nöbeti, mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün (yarın) mesai saatinin başlamasına kadar devam eder.

Hayır, almaz! Orta Nöbetçi eczaneler ilaç temininde herhangi bir ek ücret talep etmezler.

Orta nöbetçi eczanelerine ulaşmak çok kolay ve basittir. Dilediğiniz nöbetçi eczaneye tıklayarak Orta ilçesinin ilgili eczane profiline geçip nöbetçi eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisine ulaşabilirsiniz.

Elbette. Orta nöbetçi eczaneye ait telefon numarasından ulaşabilir ve detaylı bilgiyi alabilirsiniz.

Orta ilçesindeki nöbetçi eczaneye ait harita bilgisini almak için nöbetçi eczane profilindeki harita butonlarına tıklamanız yeterlidir. Bu sayede sizi yol tarifini almak için sistem yönlendirecektir.

Çankırı İlinin Diğer İlçeleri

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz Çankırı ilinin ilçelerini listeledik. Dilediğiniz ilçeye tıklayıp nöbetçi eczanelerini listeleyebilir ve detaylı inceleyebilirsiniz...

Şabanözü Nöbetçi Eczaneleri

Çankırı Şabanözü Nöbetçi eczaneleri listemiz ile size en yakın Şabanözü nöbetçi eczanelerine telefon veya konum bilgisi aracılığıyla yol tarifi alarak ulaşabilirsiniz.

Ilgaz Nöbetçi Eczaneleri

Çankırı Ilgaz Nöbetçi eczaneleri listemiz ile size en yakın Ilgaz nöbetçi eczanelerine telefon veya konum bilgisi aracılığıyla yol tarifi alarak ulaşabilirsiniz.

Kurşunlu Nöbetçi Eczaneleri

Çankırı Kurşunlu Nöbetçi eczaneleri listemiz ile size en yakın Kurşunlu nöbetçi eczanelerine telefon veya konum bilgisi aracılığıyla yol tarifi alarak ulaşabilirsiniz.

Korgun Nöbetçi Eczaneleri

Çankırı Korgun Nöbetçi eczaneleri listemiz ile size en yakın Korgun nöbetçi eczanelerine telefon veya konum bilgisi aracılığıyla yol tarifi alarak ulaşabilirsiniz.