Kaymakçı Eczanesi

Kaymakçı Eczanesi

  • Çankırı - Korgun
  • tarihinde nöbetçi
  • 03763431237 03763431237
  • SANAYİ CAD. BÜYÜK MAH. NO:8/1
(0)

28 Kasım 2021 Pazar Çankırı Korgun Nöbetçi Eczaneleri

Çankırı ili Korgun ilçesinin nöbetçi eczane listesi. Buradan dilediğiniz nöbetçi eczaneyi seçip nöbetçi eczanenin iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.

Çankırı Korgun Nöbetçi eczaneleri uygulamamız ile size en yakın nöbetçi eczanelere telefon ile veya konum bilgisi aracılığıyla yol tarifi alarak ulaşabilirsiniz. Çankırı Korgun nöbetçi eczaneleri günlük olarak güncellenmekte olup, her nöbetçi eczane 24 saat hizmet vermektedir. Çankırı Korgun nöbetçi eczanleri 7/24 kesintisiz hizmet verir. Hizmet sonrası Korgun ilçesine ait nöbetçi eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz. Bu sayede diğer kullanıcılara ilgili Korgun ilçesindeki nöbetçi eczane ile ilgili ön bilgi vermiş olursunuz. Nöbetçi eczane sayısı bulundukları ilçenin nüfusuna bağlı olarak değişmektedir. Büyük ilçelerde nöbetçi eczane sayısı oldukça yüksektir.

Çankırı Korgun Nöbetçi Eczaneleri ile ilgili sıkça sorulan sorular

Korgun Nöbetçi eczanelerin nöbeti, mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün (yarın) mesai saatinin başlamasına kadar devam eder.

Hayır, almaz! Korgun Nöbetçi eczaneler ilaç temininde herhangi bir ek ücret talep etmezler.

Korgun nöbetçi eczanelerine ulaşmak çok kolay ve basittir. Dilediğiniz nöbetçi eczaneye tıklayarak Korgun ilçesinin ilgili eczane profiline geçip nöbetçi eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisine ulaşabilirsiniz.

Elbette. Korgun nöbetçi eczaneye ait telefon numarasından ulaşabilir ve detaylı bilgiyi alabilirsiniz.

Korgun ilçesindeki nöbetçi eczaneye ait harita bilgisini almak için nöbetçi eczane profilindeki harita butonlarına tıklamanız yeterlidir. Bu sayede sizi yol tarifini almak için sistem yönlendirecektir.

Çankırı İlinin Diğer İlçeleri

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz Çankırı ilinin ilçelerini listeledik. Dilediğiniz ilçeye tıklayıp nöbetçi eczanelerini listeleyebilir ve detaylı inceleyebilirsiniz...

Orta Nöbetçi Eczaneleri

Çankırı Orta Nöbetçi eczaneleri listemiz ile size en yakın Orta nöbetçi eczanelerine telefon veya konum bilgisi aracılığıyla yol tarifi alarak ulaşabilirsiniz.

Çerkeş Nöbetçi Eczaneleri

Çankırı Çerkeş Nöbetçi eczaneleri listemiz ile size en yakın Çerkeş nöbetçi eczanelerine telefon veya konum bilgisi aracılığıyla yol tarifi alarak ulaşabilirsiniz.

Merkez Nöbetçi Eczaneleri

Çankırı Merkez Nöbetçi eczaneleri listemiz ile size en yakın Merkez nöbetçi eczanelerine telefon veya konum bilgisi aracılığıyla yol tarifi alarak ulaşabilirsiniz.

Atkaracalar Nöbetçi Eczaneleri

Çankırı Atkaracalar Nöbetçi eczaneleri listemiz ile size en yakın Atkaracalar nöbetçi eczanelerine telefon veya konum bilgisi aracılığıyla yol tarifi alarak ulaşabilirsiniz.