Kızılırmak Eczanesi

Kızılırmak Eczanesi

  • Çankırı - Kizilirmak
  • tarihinde nöbetçi
  • 03763241030 03763241030
  • YENİ MAH. CUMHURİYET CAD. NO:17/A
(0)

28 Kasım 2021 Pazar Çankırı Kızılırmak Nöbetçi Eczaneleri

Çankırı ili Kızılırmak ilçesinin nöbetçi eczane listesi. Buradan dilediğiniz nöbetçi eczaneyi seçip nöbetçi eczanenin iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.

Çankırı Kızılırmak Nöbetçi eczaneleri uygulamamız ile size en yakın nöbetçi eczanelere telefon ile veya konum bilgisi aracılığıyla yol tarifi alarak ulaşabilirsiniz. Çankırı Kızılırmak nöbetçi eczaneleri günlük olarak güncellenmekte olup, her nöbetçi eczane 24 saat hizmet vermektedir. Çankırı Kızılırmak nöbetçi eczanleri 7/24 kesintisiz hizmet verir. Hizmet sonrası Kızılırmak ilçesine ait nöbetçi eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz. Bu sayede diğer kullanıcılara ilgili Kızılırmak ilçesindeki nöbetçi eczane ile ilgili ön bilgi vermiş olursunuz. Nöbetçi eczane sayısı bulundukları ilçenin nüfusuna bağlı olarak değişmektedir. Büyük ilçelerde nöbetçi eczane sayısı oldukça yüksektir.

Çankırı Kizilirmak Nöbetçi Eczaneleri ile ilgili sıkça sorulan sorular

Kızılırmak Nöbetçi eczanelerin nöbeti, mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün (yarın) mesai saatinin başlamasına kadar devam eder.

Hayır, almaz! Kızılırmak Nöbetçi eczaneler ilaç temininde herhangi bir ek ücret talep etmezler.

Kızılırmak nöbetçi eczanelerine ulaşmak çok kolay ve basittir. Dilediğiniz nöbetçi eczaneye tıklayarak Kızılırmak ilçesinin ilgili eczane profiline geçip nöbetçi eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisine ulaşabilirsiniz.

Elbette. Kızılırmak nöbetçi eczaneye ait telefon numarasından ulaşabilir ve detaylı bilgiyi alabilirsiniz.

Kızılırmak ilçesindeki nöbetçi eczaneye ait harita bilgisini almak için nöbetçi eczane profilindeki harita butonlarına tıklamanız yeterlidir. Bu sayede sizi yol tarifini almak için sistem yönlendirecektir.

Çankırı İlinin Diğer İlçeleri

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz Çankırı ilinin ilçelerini listeledik. Dilediğiniz ilçeye tıklayıp nöbetçi eczanelerini listeleyebilir ve detaylı inceleyebilirsiniz...

Kurşunlu Nöbetçi Eczaneleri

Çankırı Kurşunlu Nöbetçi eczaneleri listemiz ile size en yakın Kurşunlu nöbetçi eczanelerine telefon veya konum bilgisi aracılığıyla yol tarifi alarak ulaşabilirsiniz.

Korgun Nöbetçi Eczaneleri

Çankırı Korgun Nöbetçi eczaneleri listemiz ile size en yakın Korgun nöbetçi eczanelerine telefon veya konum bilgisi aracılığıyla yol tarifi alarak ulaşabilirsiniz.

Yapraklı Nöbetçi Eczaneleri

Çankırı Yapraklı Nöbetçi eczaneleri listemiz ile size en yakın Yapraklı nöbetçi eczanelerine telefon veya konum bilgisi aracılığıyla yol tarifi alarak ulaşabilirsiniz.

Şabanözü Nöbetçi Eczaneleri

Çankırı Şabanözü Nöbetçi eczaneleri listemiz ile size en yakın Şabanözü nöbetçi eczanelerine telefon veya konum bilgisi aracılığıyla yol tarifi alarak ulaşabilirsiniz.