Ilgaz Eczanesi

Ilgaz Eczanesi

  • Çankırı - Ilgaz
  • tarihinde nöbetçi
  • 03764161487 03764161487
  • ŞENTEPE MAH. NAİLİ BABA CAD. NO:80
(0)

28 Kasım 2021 Pazar Çankırı Ilgaz Nöbetçi Eczaneleri

Çankırı ili Ilgaz ilçesinin nöbetçi eczane listesi. Buradan dilediğiniz nöbetçi eczaneyi seçip nöbetçi eczanenin iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.

Çankırı Ilgaz Nöbetçi eczaneleri uygulamamız ile size en yakın nöbetçi eczanelere telefon ile veya konum bilgisi aracılığıyla yol tarifi alarak ulaşabilirsiniz. Çankırı Ilgaz nöbetçi eczaneleri günlük olarak güncellenmekte olup, her nöbetçi eczane 24 saat hizmet vermektedir. Çankırı Ilgaz nöbetçi eczanleri 7/24 kesintisiz hizmet verir. Hizmet sonrası Ilgaz ilçesine ait nöbetçi eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz. Bu sayede diğer kullanıcılara ilgili Ilgaz ilçesindeki nöbetçi eczane ile ilgili ön bilgi vermiş olursunuz. Nöbetçi eczane sayısı bulundukları ilçenin nüfusuna bağlı olarak değişmektedir. Büyük ilçelerde nöbetçi eczane sayısı oldukça yüksektir.

Çankırı Ilgaz Nöbetçi Eczaneleri ile ilgili sıkça sorulan sorular

Ilgaz Nöbetçi eczanelerin nöbeti, mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün (yarın) mesai saatinin başlamasına kadar devam eder.

Hayır, almaz! Ilgaz Nöbetçi eczaneler ilaç temininde herhangi bir ek ücret talep etmezler.

Ilgaz nöbetçi eczanelerine ulaşmak çok kolay ve basittir. Dilediğiniz nöbetçi eczaneye tıklayarak Ilgaz ilçesinin ilgili eczane profiline geçip nöbetçi eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisine ulaşabilirsiniz.

Elbette. Ilgaz nöbetçi eczaneye ait telefon numarasından ulaşabilir ve detaylı bilgiyi alabilirsiniz.

Ilgaz ilçesindeki nöbetçi eczaneye ait harita bilgisini almak için nöbetçi eczane profilindeki harita butonlarına tıklamanız yeterlidir. Bu sayede sizi yol tarifini almak için sistem yönlendirecektir.

Çankırı İlinin Diğer İlçeleri

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz Çankırı ilinin ilçelerini listeledik. Dilediğiniz ilçeye tıklayıp nöbetçi eczanelerini listeleyebilir ve detaylı inceleyebilirsiniz...

Merkez Nöbetçi Eczaneleri

Çankırı Merkez Nöbetçi eczaneleri listemiz ile size en yakın Merkez nöbetçi eczanelerine telefon veya konum bilgisi aracılığıyla yol tarifi alarak ulaşabilirsiniz.

Şabanözü Nöbetçi Eczaneleri

Çankırı Şabanözü Nöbetçi eczaneleri listemiz ile size en yakın Şabanözü nöbetçi eczanelerine telefon veya konum bilgisi aracılığıyla yol tarifi alarak ulaşabilirsiniz.

Orta Nöbetçi Eczaneleri

Çankırı Orta Nöbetçi eczaneleri listemiz ile size en yakın Orta nöbetçi eczanelerine telefon veya konum bilgisi aracılığıyla yol tarifi alarak ulaşabilirsiniz.

Korgun Nöbetçi Eczaneleri

Çankırı Korgun Nöbetçi eczaneleri listemiz ile size en yakın Korgun nöbetçi eczanelerine telefon veya konum bilgisi aracılığıyla yol tarifi alarak ulaşabilirsiniz.