Çankırı Atkaracalar Akif Eczanesi Nöbetçi Eczane verisi doğru mu?

Son Güncelleme: 24 dk önce
Akif Eczanesi logo
Akif Eczanesi logo

Akif Eczanesi

0
(0)

Çankırı Atkaracalar Akif Eczanesi. Nöbetçi Akif Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz. Nöbetçi eczaneye ait telefon, adres gibi bilgilere bu sayfadan ulaşabilirsiniz.


Nöbetçi Eczane İle İlgili Deneyimini Paylaş

Akif Eczanesi Çankırı ili Atkaracalar İlçesinde faaliyet gösteren ve eczacılar odasına bağlı bir eczanedir. Akif Eczanesi nöbetçi eczaneler nöbet listesine göre nöbet tarihi belirlenmektedir. Akif Eczanesi nöbet sırası geldiğinde mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün mesai saatinin başlamasına kadar sürer. Akif Eczanesi nöbetçi iken dilediğiniz saatlerde eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisi ile kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Akif Eczanesinden hizmet aldıktan sonra eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz. Akif Eczanesi ile ilgili herhangi bir istek/görüş/şikayet için bize iletişim sayfasından ulaşabilirsiniz 

26 Eylül 2022 Pazartesi Çankırı Atkaracalar Nöbetçi Akif Eczanesi

Bazı nöbetçi eczaneler, gece boyu nöbet tutmayabilir, bazıları da icap (mücbir) nöbeti tutuyor veya mücbir bir sebepten ötürü ilgili eczane nöbet başında bulunamayabilir. Bu sebepten dolayı lütfen nöbetçi eczaneye gitmeden önce telefon aracılığıyla iletişime geçip eczanenin açık olup olmadığını teyit etmenizi tavsiye eder, sağlıklı günler dileriz.

Akif Eczanesi ile ilgili sıkça sorulan sorular

Akif Eczanesi nöbeti, mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün (yarın) mesai saatinin başlamasına kadar devam eder.

Hayır, almaz! Akif Eczanesi ilaç temininde herhangi bir ek ücret talep etmez.

Akif Eczanesine ulaşmak çok kolay ve basittir. Akif Eczanesinin profiline geçip eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisine ulaşabilirsiniz.

Elbette. Akif Eczanesine ait telefon numarasından ulaşabilir ve detaylı bilgiyi alabilirsiniz.

Akif Eczanesine ait harita bilgisini almak için eczane profilindeki harita butonlarına tıklamanız yeterlidir. Bu sayede sizi yol tarifini almak için sistem yönlendirecektir.

Elbette. Hizmet sonrası Akif Eczanesine ait profilden eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz.

Çankırı İlinin Diğer Nöbetçi Eczaneleri

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz Çankırı ilinin alternatif diğer nöbetçi eczanelerini listeledik. Dilediğiniz nöbetçi eczaneye tıklayıp detaylı inceleyebilirsiniz...

Şifa Eczanesi

Çankırı Orta Şifa Eczanesi. Nöbetçi Şifa Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz.

Eldıvan Eczanesi

Çankırı Eldivan Eldıvan Eczanesi. Nöbetçi Eldıvan Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz.

Özcan Eczanesi

Çankırı Ilgaz Özcan Eczanesi. Nöbetçi Özcan Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz.

Kaymakçı Eczanesi

Çankırı Korgun Kaymakçı Eczanesi. Nöbetçi Kaymakçı Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz.